Kazimierza kiedyś - Kazimierza dziś cześć 2

Więcej

Turniej Chłopców - rocznik 2012 w Busku-Zdroju (19.05.2019)

Więcej

Po prostu "Mały"

Więcej

Klasa A: Nidzica Dobiesławice - Nida Oksa 3:2 (0:1) - skrót meczu

Więcej

Turniej AP KOS oraz podpisanie umowy partnerskiej z Puszczą Niepołomice

Więcej

Turniej Chłopców (i Oli) rocznik 2012 w Busku-Zdroju

To było bardzo miłe przedpołudnie spędzone na sportowo w Busku-Zdroju. Trener Marcin Szlembarski stworzył dwie drużyny, które rywalizowały z ekipami występującymi pod szyldem Akademii Piłkarskiej "Champions" z miescowości: Busko-Zdrój oraz Solec-Zdrój. Wynik nie był najważniejszy, ale wiadomo, że dzieci przeżywają każdą porażkę i cieszą się bardzo z każdego zwycięstwa. Drużyny Akademii Piłkarskiej KOS zapisały na swoim koncie zdecydowanie więcej zwycięstw i dlatego w większości przypadków schodziły z boiska z uśmiechami. Słowa uznania należą się szczególnie trenerowi Marcinowi Szlembarskiemu, który poświęcając swój czas zabrał chłopców i jedną dziewczynkę na zawody. Dla wielu dzieci była to pierwsza tego typu impreza. Wszystkim podopiecznym AP KOS, jak i im rodzicom, taki sposób spędzania wolnego czasu bardzo się spodobał. 

Drużyny wystąpiły w składach:

AP KOS I: 

Michał Ogonowski, Tymon Szcześniak, Igor Buczak, Antoni Lotko, Ksawery Koper, Ignacy Najman, Damian Sendor.

AP KOS II:

Bartek Chwalik, Olaf Kwiecień, Ola Cichy, Filip Gołębiewski, Alex Jelonkiewicz, Antoni Kwiecień, Michał Serwa.

Fotorelacja z turnieju w linku poniżej:

http://www.aktywnakazimierza.pl/turniej-chlopcow-rocznik-2012-w-busku-zdroju-19052019-4

 

Adrian Koper

 

Dodaj komentarz

Polecane

Polecam

sobota, 19 Marzec, 2016 - 16:30

Ostatnio ogłosiliśmy akcję, którą można nazwać po prostu "Polecam". Zachęcamy w niej wszystkich tych, którzy przeczytali fajną książkę, obejrzeli fajny film, sztukę lub byli w fajnej restauracji, aby podzielili się swoimi pozytywnymi emocjami z innymi. Mamy już pierwsze recenzje, za którę serdecznie dziękujemy. Będą one zamieszczane jako aktualności, a na stałe będą dostępne w dziale "Z innej beczki".

Kalendarium

poniedziałek, 14 Wrzesień, 2015 - 13:33

Wiesz o wydarzeniu sportowym i chcesz, żebyśmy o nim napisali? Napisz do nas: redakcja@aktywnakazimierza.pl

XCrider.pl czyli blog motocyklowy nt. CrossCountry

piątek, 5 Maj, 2017 - 16:38

http://xcrider.pl/ to ciekawy blog Tomka Widłaka - jednego z mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Postanowił on, wszystkim fanom jednośladów przybliżyć tę dyscyplinę sportu. Robi to w bardzo przejrzysty sposób, a jego doświadczenie dziennikarskie i wcześniejsza współpraca z branżowymi wydawnictwami sprawia, że bloga czyta się bardzo fajnie. Serdecznie polecamy.

Liga Typerów PLF sezonu 2016/2017

czwartek, 16 Marzec, 2017 - 11:51

Dobiegła końca I edycja Ligi Typerów PLF. W sezonie 2016/2017 najlepiej zaprezentowali się gracze związani z Przemykowem, którzy zajęli całe podium. Zwyciężył Jarek Oracz. Najlepszy wynik jednej kolejki w całej lidze należy natomiast do Dawida Cichego z Cudzynowic

Nasi partnerzy